HAKKIMIZDA

CME BRONZ A.Ş.

1974 yılından gelen tecrübe ile CME BRONZ METAL A.Ş. olarak hizmetinizdeyiz. Sahip olduğu bilgi birikimi ve farklı döküm yöntemlerinde uzmanlaşmış olup Bronz , Aliminyum, Pirinç ve diğer Özel Bakır alaşımlarının ölçülerinde dökümünü yapmaktadır. Dökmekte olduğumuz alaşımlardan bazıları

Kalay Bronzu /Aluminyum Bronzu/Mangan Bronzu / Silisyum Bronzu / Kurşunlu Kalay Bronzu/Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzu / Nikel Kalay Bronzu ve Pirinçler,Aluminyumlar, Özel Bakır alaşımları

CME BRONZ METAL A.Ş. bilgi birikimi sayesinde; Sürekli Döküm Yönteminin bronz malzemelerin homojen tane yapısı , işlenebilirlik ve mekanik özellikleri üzerinde Kum ve Savurma Döküm yöntemlerine göre daha olumlu etkisi söz konusudur. Bu yöntem ile Dolu ve Delikli Yuvarlak, Altı köşe, Lama, Kare ve özel kesitlerde döküm yapılabilmektedir. Özellikle Yüksek Kurşunlu Kalay Bronzlarında, Kurşun çökelme sorunu nedeniyle tercih edilmesi gereken tek yöntemdir.

Hammadde girişinden mamul çıkışına kadar olan süreç içinde her malzeme döküm öncesi verilen analize göre takip edilmektedir.

Yılların oluşturduğu tecrübemizle en büyük varlığımızın acil ihtiyaçlarınıza hızlı cevap vermek kabiliyetimiz olduğuna inanmaktayız. Bu hizmetimizi özel durumlarınızda siparişinizi takiben saatler içinde yerine getirebilmekteyiz.

Hızla değişen Metal Teknolojisindeki yenilikleri müşterileriyle paylaşma sorumluluğunun farkında olan CME BRONZ METAL A.Ş. sizlere bu alanda her gün yükselen kaliteyi sunmayı ilke edinmiştir.

Kahramankazan / Saraköy'de Bulunan Fabrikamız kullanılan her türlü metaller , (Bronz ,Aluminyum , Bakır , Pirinç ,İthal Sfero ve Pik,Paslanmaz çelik,Civa çeligi,Yağ çeligi vb ..) Mühendislik Plastikleri (Kestamid,Polyamid ,Akrilik,Politef, Pom c, PVC , Fiber ) ve benzeri mamullerin toptan ve perakende satışları yapılmaktadır.